Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Sepete Git

SİNBO SHB3062 BUZ KIRICI 4 BIÇAKLI TURBO BLENDER

Sinbo

Stok Kodu :  

₺ 75,50

Adınıza Faturalı - ÜCRETSİZ KARGO
 
Sinbo SHB-3062 Buz Kırıcı Blender
 
Blender ile elbette içecek hazırlanıyor. Özellikle buzlu ve soğuk içecekler yapmak için ideal. Çünkü buzları kırmak için ve/veya soğuk meyveleri parçalamak için profesyonel blender modellerinin kuvvetli bıçağına ve miline ihtiyaç duyuluyor. O sebeple ev kullanımı için satılan (meyveli süt hazırlamak için) blender modelleri işinizi görmeyecektir. Ya blender bıçağınız kırılır ya da blender motorunuz arızalanır. En iyi ihtimalle bunlar başınıza gelmediği taktirde, buzları kıramazsınız; donmuş meyveleri parçalayamazsınız. Bu da kötü bir içecek demek. Kötü bir içeceği de kimse içmek istemez! İşte bu sebeple evinde, gerçekten kaliteli ve profesyonel içecekler hazırlamak isteyenler için mükemmel bir Blender!

Kokteyl Hazırlayın

Kokteyl tarifleri hazırlamak için barmen olmanıza gerek yok. Eğer evinizde kendinize ve misafirlerinize kokteyl hazırlayacaksanız öncelikle sağlam bir ekipmana sahip olmanız gerekli. Unutmayın! Barmenlerin en büyük silahı kaliteli blender ve kaliteli ekipmanlarıdır! Bu da Sinbo Turbo Blender ile mümkün.  

Meyveli Yoğurt Hazırlayın

Meyveli yoğurt hazırlamak için blender şart. Çünkü meyveleri oldukça sağlıklı ve lezzetli şekilde yoğurdun içinde kaybetmek gerekli. Bunu da iyi bir blenderdan başka mutfak aleti yapamaz. En iyi meyveli yoğurtlar, donmuş ve ya buzlukta bir süre soğutulmuş meyvelerden yapılır. Yaz günlerinde de en iyi yöntem bu olsa gerek. Donmuş meyveler blender bıçağı sayesinde daha iyi parçalanır ve yoğurda karıştıkça lezzet verir. Donmamış meyveler çok küçük parçalara ayrılamaz ve buzları kar yapma özelliği olan bir blender ile meyveleri gerçekten homojen bir şekilde yoğurdunuza dahil edeceksiniz. Çocuklarınıza işlenmiş meyveli yoğurt yedirmektense, kendi hazırladığınız ve içinde ne olduğunu bildiğiniz bir yoğurt yedirmek her ebeveynin istediği bir şeydir.

Smoothie Hazırlayın

Smoothie tarifleri cafe, lokanta gibi işletmelerin yaz günlerinde en çok sattığı içeceklerden. Bunları evde yapabiliyor olmak herhalde oldukça büyük bir keyif verir. İstediğiniz meyveden, istediğiniz içeceği elde edebilirsiniz. Hem de buzları içinde olacak şekilde. İyi bir blender bıçağından belli olur. Eğer kaliteli bir bıçağa sahip ise o buzlar içeceği hazırladıktan sonra hemen erimez ve içeceğiniz belli bir süre soğuk kalır. Böylece smoothie tadı ısındığı için bozulmaz ve son yuduma kadar memnuniyet kalır. Genelde kaliteli bir smootihe hazırlamanın püf noktası soğuk olarak kalmasını sağlamaktır. İşte bu harika parçalanmış buzlar ve homojen karışımı sağlayan blender bıçağının vermiş olduğu lezzettir.

 
Milkshake Hazırlayın

Genelde milkshake hazırlamak yerine fast food dükkanlarından satın alırız. Fakat bunu farklı tatlarda ve aromada içmek isterseniz tahmin edeceğiniz gibi heryerde bulmak mümkün olmuyor. Bu durumda yine blender imdadımıza yetişecektir. Milkshake hazırlarken süt, dondurma, buz, şeker ve meyve kullanırız. Meyve yerine farklı tatlar deneyebilirsiniz. Ananas seviyorsanız haliyle ananaslı milkshake de içmek isteyebilirsiniz. Fakat bulma imkanınız nedir? Elbette biraz zor. Bu durumda elinizde blender varsa kendinize ananaslı bir milkshake hazırlayabilirsiniz. Belki de vişneli? Fakat buzları çok fazla koymamaya dikkat edin ki milkshake çok akışkan bir kıvamda olmasın. Bu işin püf noktası belli bir yoğunluğa ulaşınca blenderı durdurmaktır. Az buz ve az karıştırma.Tatların birbirine çok karışmaması için fazla meyve çeşidi kullanmamaya dikkat edin. Ya da deneyin gitsin....
 

Sinbo SHB-3062 Buz Kırıcı Blender Teknik Özellikler:
 
- 1500ml plastik hazne

- Anlık çalıştırma ve 2 kademeli hız kontrolü

- 4 bıçaklı

- Kolay temizlenebilir taban ve hazne

- Gıda öğütme; meyve, sebze ve gıda karıştırma fonksyonları

- Çıkarılabilir besleme ağzı kapağı

- Kilit sistemi

- Paslanmaz çelik bıçaklar

- Güç kablosu muhafazası

- AC230V, 50Hz, 400W


- 2 yıl garanti
 

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Havale :
₺ 75,50
Kapıda Ödeme :
₺ 80,50
Benzer Ürünler